ZAPYTAJ O WYCIECZKĘ: 602 17 32 35
Informacje

Uwagi do wycieczek firmowych

  • Ceny wycieczek autokarowych zostały skalkulowane dla grup 40 osobowych, a lotnicze dla grup  30 osobowych. W przypadku grup mniejszych, cena zostanie ustalona oddzielnie.  Cena wycieczek lotniczych jest uzależniona od cen biletów, które są ruchome i może ulec zmianie.
  • Na życzenie klientów możemy dodatkowo zorganizować imprezy integracyjne, bilety na spektakle teatralne oraz dokonać zmian programowych.
  • Jesteśmy otwarci na Państwa propozycję i sugestie dotyczące trasy i miejsc zwiedzania.

Uwagi do wycieczek szkolnych

  • Ceny wycieczek zostały skalkulowane dla grup 42 osobowych + 3 opiekunów gratis. Dla grup mniejszych, ceny zostaną ustalone w dniu otrzymania zapytania.
  • Cena obejmuje: transport, wyżywienie zgodnie z programem, bilety wstępów oraz opiekę pilota i przewodników lokalnych oraz ubezpieczenie.
  • Chętnie dostosujemy się do Państwa życzeń, jest możliwość modyfikacji programów lub dodania zupełnie nowej trasy.

Certyfikat upoważniający do organizacji wycieczek

Certyfikat

Ubezpieczenie

Biuro Turystyczne OMEGA TRAVEL posiada polisę OC Ergo Hestia na kwotę 200 000 zł. Nr polisy: 903006129124.

Własny program wycieczki

Każdy z Państwa może stać się organizatorem i kierownikiem wycieczki. Wystarczy wybrać dowolny termin i odpowiednią ofertę, która najbardziej przypadnie do gustu. Gdyby jednak żadne z proponowanych programów nie satysfakcjonowały Państwa, Biuro nasze zorganizuje, każdą inną wycieczkę na żądanej trasie. Dbamy o jakość naszych usług i zadowolenia Klienta, dlatego mamy nadzieję, iż podróżując z nami spędzicie Państwo ten czas miło i pożytecznie.

Omegatravel 2013-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Made by: mwga.dev