ZAPYTAJ O WYCIECZKĘ: 602 17 32 35

Typ wycieczki

Szkolne

Kierunek

Zagranica

Transport

Autokar

Ilość dni

4 dni

Ocena

Berlin – Poczdam – 4 dni

Typ wycieczki Szkolna
Kierunek Zagranica
Czas trwania 4 dni
Transport Autokar
Cena dla grupy min. 40 os.

Zadzwoń 602 17 32 35 lub napisz aby uzyskać indywiduanlą wycenę.

Zapytaj o wycieczkę

Program

1 dzień:

  • Zwiedzanie – Kórnika i Rogalina.

2 dzień:

  • Berlin – zwiedzanie Aleksander Platz i Wieży Telewizyjnej oraz jednego z trzech muzeów ( Muzeum Pergamońskie ze zbiorami eksponatów sztuki starożytnej , Muzeum Egiptu lub Muzeum Techniki ) , kościół św.Mikołaja , fontannę – Studnie Neptuna , Kościół Mariacki , ratusz , most Dziewic. Przespacerujemy się do Bramy Brandenburskiej i ujrzymy resztki muru Berlińskiego.

3 dzień:

  • Poczdam – niegdyś letnia siedziba pruskich władców. Zwiedzimy tu zespół pałacowo-ogrodowy Sanssoucci i pałac Cecilenhof ,gdzie odbyła się słynna konferencja poczdamska.

4 dzień:

  • Poznań – Rynek z ratuszem i słynnymi poznańskimi koziołkami .Spacer po Ostrowiu Tumskim – kolebce miasta z katedrą Św. apostołów Piotra i Pawła i Złotą Kaplicą.

Uwaga ! na bilety wstępów należy przeznaczyć około 15 Euro

W cenie

3 noclegi , 3  obiadokolacje i 1  obiad , 3 śniadania , pilot i przewodnik lokalny , bilety wstępu do obiektów uwzględnionych w programie. / z wyjątkiem wycieczek zagranicznych /

*PODANE CENY SĄ PRZYBLIŻONE I NIE SĄ OFERTĄ DLA KAŻDEJ GRUPY ROBIMY KALKULACJE INDYWIDUALNĄ DOSTOSOWANĄ DO POTRZEB I MOŻLIWOŚCI FINANSOWYCH

Zobacz także

Omegatravel 2013-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Made by: mwga.dev