ZAPYTAJ O WYCIECZKĘ: 602 17 32 35

Typ wycieczki

Firmowe

Kierunek

Zagranica

Transport

Autokar

Ilość dni

4 dni

Ocena

Karkonosze – Drezno – 4 dni

Typ wycieczki Firmowa
Kierunek Zagranica
Czas trwania 4 dni
Transport Autokar
Cena dla grupy min. 40 os.

Zadzwoń 602 17 32 35 lub napisz aby uzyskać indywiduanlą wycenę.

Zapytaj o wycieczkę

Program

1 dzień

  • Romantyczne pałace Wojnowic , Łomnicy i Karpnik , część wielkiego założenia pałacowo-parkowego , które miało upodobnić krainę u stóp Karkonoszy do Doliny nad Loarą

2 dzień

  • Wjazd na Szrenicę i wędrówka grzbietem górskim do Śnieżnych Kotłów .Odpoczynek w schronisku pod Łebskim Szczytem , z widokiem na największy sudecki wodospad – Kamieńczyk.

3 dzień

  • Drezno – stolica Saksonii , spacer po Starym Mieście , Zwinger – zespół pałącowy , perła sztuki barokowej z Galerią Starych Mistrzów oraz kolekcją porcelany , Hofkirche Zwany polskim kościołem , Opera Sempera , tarasy Bruhla rozciągające się nad brzegiem Łaby . Czas na kawę w jednej z uroczych kawiarenek.

4 dzień:

  • Zamek Chojnik – stojący na skale , wiszącej nad urwiskiem , z wieży roztaczają się widoki na całe Karkonosze i Kotlinę Jeleniogórską.

 

W cenie

transport i ubezpieczenie , 3 noclego w pokojach 2 i 3 os. , 3 obiadokolację i 1 obiad , pilota i przewodników lokalnych , bilety wstępu na terenie Polski.

*PODANE CENY SĄ PRZYBLIŻONE I NIE SĄ OFERTĄ DLA KAŻDEJ GRUPY ROBIMY KALKULACJE INDYWIDUALNĄ DOSTOSOWANĄ DO POTRZEB I MOŻLIWOŚCI FINANSOWYCH

Zobacz także

Omegatravel 2013-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Made by: mwga.dev